RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
 
Trekking Tour               

Jak dobrodružné výlety jsou stále více a více populární v Myanmaru, trekking v Myanmaru je činnost, která by neměla chybět. V Myanmaru, horských kmenů stále žijí podle svých tradičních zvyků a turisty zřídka navštíví je. Existuje mnoho míst v Myanmaru pro pěší výlety, zejména v hornaté oblasti. V rámci programu zájezdu zmínka je jen příklad itinerář na cestu si můžete přizpůsobit nebo vytvořit svůj vlastní itinerář.

Trekking kolem Kalaw-Taryaw Trekking (Day Return)

Trekking na vesnici Taryaw trvá přibližně 2 ˝ hodiny od výchozího bodu u Kalaw za jednu cestu. Tato obec se nachází asi 9 km severovýchodně od Kalaw a Palaung lidé žijí v této obci. V této obci můžete vidět Palaung dámy s jejich tradičních krojích, Tealeaf výsadby a zhotovení na doutník rapings pomocí srdečné listy pečení je na trouby. Nejlepší část obce je vidět Palaung tradiční dlouhé domy, kde 6-7 rodiny žily společně.

 

Trekking kolem Kalaw - Pein Ne Bin Trekking (Day Return)

Trekking na Pein Ne vesnice Bin trvá přibližně 1 hodinu od výchozího bodu u Kalaw pro jeden way.The Palaung žijí lidé v této vesnici a můžete vidět s barevnými kroji.

 

Trekking kolem Pindaya-Yazagyi Trekking (2 dny / 1 nocí)

Den - 1

Začneme Trekking na Ye-ni vesnice nyní kulturu a povahu kmenů Danu trvá přibližně hodinu a my jsme pak pokračovat na další hodinu a půl na See-kya-in. To je také Danu kmeny vesnice. Pak jsme se i nadále Ya-za-gyi vesnice, kde žijí kmeny Palaung a tato cesta také trvá hodinu. Pro lidi, kteří nejsou unavení, mohou pokračovat až na vrchol Ya-Za-GHI
hora (8000 stop) a zůstat přes noc v klášteře.

 

Den - 1

Začneme trekking po dobu jedné hodiny na Lin-lay v obci. Jsme pak pokračovat jeden a půl hodiny do vesnice, kde Taunbawgyi
Danu kmeny žijí. Pak pokračovat po dobu dvou hodin do Pindaya.

 

Trekking kolem Kyaing Tong (4 dny / 3 noci)

Den - 1

Ve večerních hodinách přijedeme do Kyaing Tong a navštívit U Mulein návladního Shan Lacquerware prací, Wan Pon "Shan" vesnice, domy, Wa Shan Peoples vesnice a ručně vyrobené práškové zbraně.

 

Den - 2

Ráno trek Yan-Law "Khun" vesnice národy, Palaung Village, Kat-Tauk villaje a Pin-Tauk "Lahu" vesnice. Pěší turistiku, vidět "Akha lidi a vzácné" Ann "Lidé se také. Odpoledne navštívíme Pin-Tauk Vodopád. Budeme dělat nějaké prohlídky po Naung Tong jezera a fotit s výhledem na jezero. Přenocování v Kyaing Tong.

 

Den - 3

V dopoledních hodinách navštívíme Kyaing Tong bazar a splňují multi horských kmenů. Budeme pěší výlet do Hokyin "Akha" Lidé vesnice. Budeme pozorovat tradiční Yan-pryč Pottery práce. Budeme Návštěva RCM církev ze starého italského misionář. Budeme Navštivte Akha Village Centre a tkaní díla, kde jsou tradiční oděv vyrobený před jejich vývozem do Thajska. Budeme těšit na "LAN Woan" tance v Loi-Lone vesnice s "holky Khun krásné oblečení s jejich tradičním oděvu. Přenocování v Kyaing Tong.

 

Den - 4

Volný čas, dokud transfer na letiště k odletu.
To jsou jen některé příklady, ale pokud máte zájem na míru vyrobených pěší výlety, prosím, kontaktujte nás.
 

 
 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.