RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
 
Mingalabar !               
 
   
 

Především řekněme Mingalarbar, což znamená příznivé vám všem. Vítejte v Myanmaru (Barmě)! Myanmar se nachází v jihovýchodní Asii a je obklopen Thajska, Číny a Laosu na východě, Indii a Bangladéši na západě. Myanmar je více než 2000 let s vlastní kulturou a tradicemi. Proto, Myanmar je bohatý na starých pagod a chrámů, plné přírodních krás, s horskými pásmy, zasněžené hory, kopce kmeny, stříbrné pláže a Panenské ostrovy.

 
   
  Tour Destinace v Myanmaru  
 
    Yangon

Yangon je obchodní kapitál a brána do Myanmaru leteckou a námořní, zdobené idylických jezer, stinných parků a zeleně tropické vegetace. Yangon byla založena jako Dagon na počátku 11. století, která dominuje Po Dolní Myanmaru v té době.

       
    Mandalay

Mandalay je druhým největším městem a poslední královské město Myanmaru. Nachází se 445 mil (712 km) severně od Yangonu na východním břehu řeky Ayeyarwady. To má populaci jednoho milionu a je hlavním městem regionu Mandalay Mandalay (dříve divize)r. It is located 445 miles (712 km) north of Yangon on the eastern bank of Ayeyarwady River. It has a population of one million and is the capital of the Mandalay Region (formerly Mandalay Division).

       
    Bagan

Hlavním turistickým cílem v Myanmaru je Bagan, kapitál prvního z Myanmaru říše, jeden z nejbohatších archeologických nalezišť v jihovýchodní Asii. Nachází se na východním břehu řeky Ayeyawaddy.Kouzlo Bagan inspiroval návštěvníky do Myanmaru na téměř 1000 let.

       
    Mrauk U

Do značné míry neznámý pro západní svět pro hodně z jeho tur ¬ Bülent historii Rakhine hrál klíčovou roli při výměně kultur a náboženství mezi Indií a jihovýchodní Asii. Po více než tisíc let region, který nyní tvoří Rakhine stát,...

 
     
 
 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.