RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
 
Bike Tour               

Existuje způsob, jak vidět obzvláštní Myanmar, na kole. Můžete vidět tuto nádhernou zemi kole na malých klidných silnicích mezi rýžovými poli, chrámy a vesnice. Je to skvělý způsob, jak být v kontaktu s lidmi z vesnic, kteří na vás budou čekat s úsměvem. V zemi pruhy nejsou naplněna provoz, můžete je sdílet s jinými osobami na kolech, volské povozy a děti. Je to nejlepší způsob, jak vychutnat nedotčenou přírodu plnou lesy, hory, rýžových polí a řek. Připravíme na kole turné v Myanmaru a budete mít vždy průvodce s vámi, s velkou profesionální cyklistické zkušenosti. Je důležité, že když si tuto cestu s námi pojedete 50 km před příchodem do Barmy za den, a když si uvědomíte, že některé silnice jsou trochu hrubý písek, výmoly a valů.


16 dní - 15 nocí (Cyklistika Tour)

Yangon - Mandalay - Pyin Oo Lwin - Lashio - Thibaw - Kyauk Me - Monywa - Bagan - Popa - Yangon

Den - 1: Yangon

Seznamte se s naším průvodcem po příletu na mezinárodní letiště Yangon a transfer do hotelu. Dnešní prohlídka zahrnuje staré koloniální styl centra města, zlacené Sule Pagoda, která se datuje více než 2000 let. Ve večerních hodinách návštěvy Shwedagon Pagoda, jeden ze světově nejkrásnějších církevních památek uzavřít prohlídku tohoto malebného Garden City. Zlatá kopule Shwedagon Pagoda tyčí 98 m nad jeho základem a je pokryta 60 tun ryzího zlata. Ubytování v hotelu v Rangúnu.


Den - 2: Yangon - Mandalay - Pyin Oo Lwin (Flight, Car)

Snídaně v hotelu. Transfer na letiště pro vnitrostátní lety do Mandalay. Jakmile se dostanete na letiště Mandalay budete pokračovat přímo do Pyin Oo Lwin, Myanmar vysočina město květin. Přílet Pyin Oo Lwin a zahájit túra v Pyin Oo Lwin. Ubytování v hotelu v Pyin Oo Lwin.


Den - 3: Pyin Oo Lwin - Naung Po - Lashio (vlakem)

Snídaně v hotelu. Po snídani transfer na vlakové nádraží s typickou košíku koně z Pyin Oo Lwin. Po 55km z Pyin U Lwin cestě do Lashio minete gokteik viadukt, který byl postaven v roce 1896 na Pennsylvania Steel Co a je druhá nejvyšší železniční most na světě. Po asi 2 hodiny vlakem z Pyin Oo Lwin přijedete Naung Po stanice a jet na Lashio. Přílet Lashio ve večerních hodinách a cyklistické výlety v Lashio. Ubytování v hotelu v Lashio.


Den - 4: Lashio - Thibaw

Snídaně v hotelu. Po snídani začíná na kole do Thibaw (asi 70 km). Cestou navštívíme přírodní horký pramen a také můžete vidět sezónní ovoce a místních obyvatel. Přílet Thibaw. Thibaw je město (Saw BWA) znamená Maharajar a je také rodištěm našeho posledního krále Thibaw, který je poslední král Myanmaru království. . Ubytování v hotelu v Thibaw.


Day - 5: Thibaw

Snídaně v hotelu. Po snídani vzít na loď na řece Zawgyi k návštěvě malých vesnic vidět způsob života místních lidí. To bude trvat asi 2 hodiny chůze na zpáteční. Ubytování v hotelu v Thibaw.


Den - 6.: Thibaw - Kyauk Me

Snídaně v hotelu. Po snídani začít cyklistika na Kyauk Me (36 km). Můžete vidět, čajové plantáže, malá dílna na výrobu dokumentů je využití pro čínský pohřby a Khaw Pote, velmi populární Shan občerstvení vyroben lepkavé rýže. Kyauk Me je také slavný pro Khaw Pote. Ubytování v hotelu v Kyauk mně.


Den - 7: Kyauk Me - Pyin Oo Lwin

Snídaně v hotelu. Po snídani začíná na kole až do vesnice Pin Zee. Od Pin Zee obce kole opět na Pyin Oo Lwin. Od Kyauk mě na Pyin Oo Lwin je asi 92 km. V současné době je asi nejnáročnější na koni den cesty. Jak jsme se projít z jednoho horského údolí do druhého, silnice hadi, větry a stoupá i když hustě zalesněné kaňonu. Ubytování v hotelu v Pyin Oo Lwin.


Den - 8.: Pyin Oo Lwin - Mandalay

Snídaně v hotelu. Po pozdní snídani začíná na kole do botanické zahrady a místního trhu. Pak pokračujte na kole do Mandalay je asi 73 km od Pyin Oo Lwin. Ubytování v hotelu v Mandalay.


Den - 9: Mandalay - Amarapura - Sagaing - Mingun - Mandalay

Snídaně v hotelu. Po snídani začít cyklistika na Sagaing, starobylé hlavní město Myanmaru v 13. století. Nachází se asi 46 km od Mandalay. Na cestě navštívit Amarapuře. Pak pokračujte Mingun, známý pro své 90t vážit zvoní zvonek a také známý jako největší vyzvánění zvonu na světě. Pak se vrátil z Mingun lodí přes slavný Ayeyarwady řeky. Ubytování v hotelu v Mandalay.


Den - 10: Mandalay - Monywa

Snídaně v hotelu. Po snídani začít cyklistický výlet do Inn Wa, starobylé hlavní město Myanmaru. Pak pokračujte autem do Myin Mu. Od Myin Mu začne na kole do Monywa (asi 77 km) přes suchý interiéru dnes nabízí jízdu na západ do pouštní krajiny centrální Barmě, kde býčka vozíky stále výrazně se počet automobilů. Existuje několik zajímavých míst k prozkoumání na cestě do hlavního města provincie Monywa včetně Thanboddhe pagody s více než 500.000 Buddhy, monumentální socha ležícího Buddhy a Boddhi-tataung Pagoda, která je domovem háje starých stromů Banyan 1000. Ubytování v hotelu v Monywa.


Den - 11: Monywa - Po Win Hill - Monywa

Snídaně v hotelu. Po snídani začít cyklistika na Jetty tam si můžete vzít na loď asi 15 minut, aby se překročit řeku Chindwin. Přílet Nyaung Pin GYI molo a začít na kole do Powin Hill. Na Powin Hill tam jsou přírodní vápenec jeskyně a jeskyně samotné obsahují buddhistické sochy a nástěnné malby se datuje do 17. a 18. století. Většina vykazují styl Inwa, ačkoli někteří mohou se datují jak pro záda jako 14. století to16th. Vztahuje schodiště stoupá do kopce na hlavní jeskyně, svatyně, ale existují desítky velkých a malých jeskyní v oblasti plné starých Buddhy. Ubytování v hotelu v Monywa.


Den - 12: Monywa - Pakokku - Bagan

Snídaně v hotelu. Po snídani budete přesměrováni autem Chaung Oo začít cyklistika dnes na jih z Monywa jsme se jen zřídka řízené silnici přes rýži pěstovat oblast podél řeky k Chindwin Pakokku, přístavní město nastavit na jih od soutoku Chindwin. Cestou se zastaví v PAKHANGYI navštívit jeden z nejstarších zdobených teakového klášterů v zemi. Navštívíte typickou místní trh (pokud je doba povolení) a možnost vidět tkaní charakteristických bavlněných přikrývek Myanmaru. Zde se místní lodí přes řeku a pokračovat na kole do Bagan za západu slunce na pagody. Ubytování v hotelu v Bagan.


Den - 13: Bagan

Snídaně v hotelu. Po snídani startu cyklistické cesty podél břehu řeky přes Nathtaukkyaung, Taungbila obec, univerzita lacquerware pak nadále zkoumat Nyaung Oo trhu, který je velmi aktivní v dopoledních hodinách a to nejen pro místní obyvatele, ale i pro turisty, a pak pokračujte Shwezigon Pagoda prototyp později stúpy Myanmaru. Pak se Wetkyi v chrámu Gubyaukkyi s jemnými nástěnné malby Jataka scény Ananda Temple, je mistrovským architektonickým dílem připomínající řecký kříž. Ve večerních hodinách se cicyling navštíví některou z krásné památky a slunce na Pyathagyi chrámu. Ubytování v hotelu v Bagan.


Den - 14: Bagan - Popa - Bagan

Snídaně v hotelu. Po snídani začít cyklistika Mt Popa, vyhaslé sopky, kde budete šplhat po opici vyplněnou kopce (krmení, pokud je máte dost odvahy), pro panoramatickým výhledem na okolí. Je to jen krátká, snadno přejet přes pouštní pláni Bagan. Mt. Popa je pozemek populární buddhistický chrám postavit na vrcholu volně stojící sopečné zástrčky a domov NAT rozpustilý bohy, kteří údajně mají moc, aby se váš život nádherný, nebo mizerně. Ubytování v hotelu v Bagan.


Den - 15: Bagan - Yangon (Flight, Car)

Snídaně v hotelu. Po snídani transfer na letiště, aby vnitrostátní let do Yangonu. Příjezd Yangon, kde navštívíte Bogyoke trh, dříve známý jako Scott trh a China Town užít pestrý zeleninový trh. Ubytování v hotelu v Rangúnu.


Den - 16: Yangon odjezdu

Snídaně v hotelu. Transfer na mezinárodní letiště Yangon pro váš odlet letu.


 

 
 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.