RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
 
Cestovní tipy               

Nabízíme našeho hodnotového cestujícím několik užitečných nápadů a návrhů při plánování vaší cesty do Myanmaru. Pokud potřebujete podrobnější informace, neváhejte nás kontaktovat.


Letištní daň

Jakékoliv cestující odlétající Myanmar mezinárodních letů musí zaplatit daň ve výši odjezdu US 10,00 dolarů za osobu (s účinností od března 2006) a domácí odjezdy na každém letišti v Myanmaru musí zaplatit 1000 Kyats Myanmar (místní měna) za osobu (s účinností od červen 2011).
 

Clo

Šperky, elektrická zařízení a kamery musí být deklarována na letišti. Starožitnosti a archeologických cenné předměty, se nesmí brát ze země. Bezcelní příspěvek jsou 2 láhve likéru, 2 kartony cigaret, 100 ks doutníků, 1,5 libry tabáku, jeden půllitr parfém nebo kolínská voda. Příjem nákupu a vývozní povolení poukaz na místě zakoupené zboží, jako jsou drahokamy a šperky mohou být vyžadovány při odjezdu.

 

Domácí Airlines a lety

Air Bagan, Mandalay Air, asijské Wings a Yangon Airways jsou provozovány soukromě létající po celém Myanmaru. K dispozici je 20 Kilo limit odpovědnosti za zavazadla na osobu a nadváhu zavazadel mohou být účtovány poplatky. Doporučujeme vám ponechat položky, které nejsou potřebné vnitrozemí, v Yangon, a sbírat je po návratu.

 

Jazyk

Většina lidí, kteří mluví Myanmar (barmský), a angličtina je široce používán ve velkých městech, jako je Yangon a Mandalay.

 

Podnebí

Myanmar rozlišuje tři hlavní období: chladné období od října do února horké období od března do začátku června (se špičkovými teplotami kolem 45 stupňů Celsia) a období dešťů od poloviny června do září. Myanmar je možné navštívit po celý rok.

 

Kreditní karty

V současné době kreditní karty nejsou akceptovány v Myanmaru, takže byste měli nosit dostatek peněz na pokrytí všech vašich výdajů pro váš výlet v Myanmaru.

 

Měna

Doporučujeme návštěvníkům, aby nový amerických dolarů v hotovosti. Americké dolary jsou přijímány po celém Myanmaru a jsou snadno vyměnitelné pro místní Kyat měně.

Myanmar měna je známý jako "Kyat", který obsahuje 100 pyas.
Poznámky: Kyat 5000, Kyat 1000, Kyat 500, Kyat 200, Kyat 100, Kyat 90 Kyat 50, Kyat 45, Kyat 20, Kyat 15, Kyat 10, Kyat 5 Kyat 1.

Mince: Kyat 100, Kyat 50, Kyat 10, Kyat 5 Kyat 1 Pya 50, Pya 25 Pya 10 Pya 5 Pya 1Pya.

 

Pitná voda

Pít jen balenou vodu čistí. Balená voda je k dispozici a některé hotely poskytují je zdarma.

 

Zdraví

Žádné očkování nebo očkování jsou nutné, pokud pochází z nebo průchodu infikované oblasti. Klienti by měli přinést dostatečné množství přípravku s nimi v případě potřeby a měly zkontrolovat aktualizované zdravotní doporučení před odjezdem do Myanmaru, pokud jde o hepatitidu, malárii, tyfus, atd. Prosím, kontaktujte nás, pokud si přejete podrobnější informace.

 

Pojištění

Doporučujeme všem klientům získat potřebné osobní zavazadla, zdravotní a úrazové pojištění před příjezdem.

 

Mobilní telefony

Ruční telefony nebo mobilní telefony a satelitní telefony z jiných zemí v současné době nefungují v Myanmaru.

 

Obchodní podmínky

Vklady a platby

Zálohová platba ve výši 50% je povinně musí být provedena na přijetí rozpočtu a potvrzení.
Platba může být provedena telegraficky Myanmar, investic a Komerční banka (MICB)

Adresa : 526-532 Merchant Street, Botahtaung Township, Yangon, Myanmar.
Název účtu : Reliance Cesty a výlety, Ltd.
Číslo účtu :  
Telefonní číslo :  

Normálně rovnováha ceně zájezdu je třeba věnovat alespoň 30 dnů předem, pokud jiné uspořádání dohodnuté po potvrzení rezervace. Pro zvláštní skupiny nebo pro služby v určitých špičkách může normální Poplatky za vklad se zvyšuje o našich poskytovatelů. Informujte se, prosím při rezervaci.

 

Storno poplatky & Vrácení

V případě zrušení potvrzené do programu zahraniční cestovní kanceláře nebo cestovní (y), je třeba informovat Reliance Travels & Tours telefonicky, e-mailem nebo faxem. A my Vám zašleme zpět naše potvrzení e-mailem nebo faxem.

(1) 30 dní před příjezdem bez storno poplatku
(2) 21 dní před příjezdem 25% na Tour náklady
(3) 14 dní - 5 dní před příjezdem 50% z Tour náklady
(4) Méně než 5 dnů nebo nedojezdu 100% na náklady Tour

Výše storno podmínky platí pro většinu našich balíčku. Mimochodem, pro Cruise balíčky a balíček některých hotelových ujednání deluxe bude v závislosti na své vlastní storno podmínky. Takže budete informováni o zrušení politiky za každou rezervaci, kterou provedete.

 

Dítě Sleva

Jedno dítě do 12 let se zpravidla přiznáno snížení ve výši 50% z ceny zájezdu, za předpokladu, že on / ona je spolu s nejméně dvěma plně platícími dospělými a pobytů ve stejné místnosti ve stávající postele.

 

Bezplatné politika

Každý 16. člen skupiny bude zdarma na poloviny dvojče základě s výhradou maximální lhůty dvou členů.

 

 
 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.