RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
 
River Cruise               

DELTA QUEEN

Delta královna byla postavena speciálně pro křižování vody Delta oblasti řeky Ayeryawaddy. Loď je 148 ft dlouhý a 5 ft nad vodou. Původně byl postaven pro hodnostáře a nyní je ideální loď pro turistické účely. Loď má 12 velmi pohodlných dvoulůžkových kajutách s klimatizací a 2 rodinné kabiny se společným sociálním službám. Loď byla postavena v roce oceli.

Můžete mít fantastický klimatizované zobrazovací plochu v obýváku Captains, které lze nalézt ve střední palubě. Jídelní plocha je pokryta a je nalezen ve středu paluby. Nádherný bar pro pití těší příjemný a terasou jsou umístěny na horní palubě, kde si můžete vychutnat nádherné památky neuvěřitelnou Myanmaru, zatímco si odpočinout.


MALIKA CRUISE

Tyto dva moderní lodě mají rychlý rychlost 32 námořních mil za hodinu. Jejich kapacita pojme pohodlně 130 osob. Nagapali pláž je spojena s těmito loděmi s městem Rakhine Sittwe v 7 hodin a také spojuje staré město Mrau U 2 hodiny.


PANDAW PLAVBA D Irrawaddy flotila

V roce 1865 Skot kupci založili Irawaddy flotily. V roce 1920 to byl největší soukromě vlastněná flotila na světě. To bylo zcela zničeno během války a byl rekonstruován v roce 1990. Nyní je největší v Myanmaru. Koloniálním stylu řeka stuha byla kompletně zrekonstruovaná v teakového dřeva a mosazi Rupandaw. Vzhledem k jeho úspěchu, další dva parníky, kde postavena ve stejném stylu. Tyto koloniálním stylu lodě nabízejí jedinečný způsob, jak cestovat s názvem Pandaw Concept. Je to způsob, jak obzvláštní cestovat, míchání zkoumání s elegancí a unikátní atmosférou. Tyto lodě mohou cestovat do vzdálených oblastí země a tyto plavby jsou nabízeny na cestující, kteří se snaží míchat půdy turné s krátkou zkušeností plavbu. Oni běží čtyřikrát aa týden mezi pohanskými a nádherné Mandalay. V Pandaw lodě mohou zastavit břehu výlety na Theingone a Yandabo, kde můžete zažít skutečný život na vesnici se svými zemědělské činnosti, hrnce rozhodování a také hostujícím buddhistické kláštery. Zpětná vazba dostaneme od našich cestovatelů je, že krátké plavby jsou vítaným relaxaci během své dovolené.


 

 

 

 

 

 

 

 
 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.