RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
 
Weby Příroda Tou               

KALAW

Kalaw se nachází v západní části Šan plošina, velmi populární v britských dobách pro své fantastické kopce stanice. Můžete stále vidět koloniální vliv v krásném stylu tudorovské domy, které zůstávají. Kalaw Počasí je velmi chladné, protože jeho výšky, 1320 m nad mořem. Tak to je velmi příjemné pro pěší turistiku mezi bujnou vegetací borovic a bambusy.

To nejlepší, co dělat v této oblasti je vidět všechny horské oblasti a navštívit horských kmenů a zjistili, že jejich způsob života. Ubytování je k dispozici a je to ideální místo pro označení začátku pro turistiku na Palaung vesnic.

KYAING TONG

Tato oblast je velmi známý pro etnické kmeny s barevnými šaty a přírodní krásu, která ji obklopuje. Můžeme poukázat na lázně, Naung Tong jezero, ne Taung Pyi klášter. Můžete také najít zvlá lak ware a tkaní továrny. Můžete si najít různé kmeny s různými oblečení s velkým různých barvách. Existuje Gon, lwe, Li, Wa, Lah Hu, Thajsko Nay, Shan, Li Shaw, Li Su Palaung, Akha. Když přijedete, můžete vidět jejich způsob života v jejich obcích a jejich krásné domorodé tance. Tato horská oblast se nachází ve státě Shan východní.
 

Pyin Oo Lwin

To je velmi populární díky své nadmořské výšce 1000 m nad mořem. Tato stanice kopec je příjemné místo s velkým počasí, příjemné a tam je koloniální atmosféra s velmi pěkným vegetací, tvořenou z borovic, eukalyptu a stříbrné duby. Můžete si prohlédnout nádhernou botanickou zahradu, kterou založil pan Roger, PWE Kauk vodopádem asi 8 km od města, kde je velmi populární, aby si piknik a brada Peik Myaung Cave.

 

Hsi Baw

Podle dávné historie, tato stará Shan město se datuje do 58 před naším letopočtem. Lidé vyslovit toto město jako Thibaw a poslední král z Myanmaru pojmenoval sám po tomto městě. (1875-1885 nl). Starý palác ze dřeva byla zničena během druhé světové války, ale i jiné zajímavé věci lze navštívit jako bydliště Sawbwa stavět Sawbwa Sao ohn Kya který vládl Hsipaw 1928-1938.

 

Myitkyina

Nachází se nachází v severním Myanmaru, státu Kachin, je plný hustou vegetací, nádherné hory s lesy a důležitých zasněžené vrcholky. Zde najdeme na vlakové nádraží, které je dál na sever, do 919 mil od Rangúnu. Zde je vaše rodné Ayeryawaddy velká řeka, soutok dvou přítoků a Malikha Meikha stát Myitsone, který se pak stane velká řeka. Za návštěvu stojí.

 

O puta

Nachází se v severní části Mytkyina ve státě Kachin, s vrcholky hor plných sněhu. Známý jako základní tábor pro horolezce, kteří chtějí vylézt na Mt. Khakhaborazi. Rawan, Lisu, Jingphaw a kačjinských kmeny žijí také v této oblasti. Najdeme neuvěřitelné exotické flóry a fauny, zejména širokou škálu krásných orchidejí.

 

Popa Mountain Natural Park

Bylo otevřeno v roce 1989 a najdete velké množství zvířat jako divoký pes, divoké prase, jelen, džungle kočky a asi 140 druhů ptáků. Můžete také najít vzácné list opice a dalších 150 druhů dalších opic.

 

Hlawga Wildlife Park

To bylo otevřeno v roce 1982 a je možné pozorovat na Thamin, různé druhy jelenů v místech divokých i piknik, jízdy na slonech a projížďky na lodi.

 

Národní botanické zahrady

Tyto zahrady byly otevřeny v roce 1915 a mají velkou škálu rezidentů lesních ptáků, malých savců. Je velmi zajímavé, pokud se vám líbí Botany.

 

Inlay Lake (Wetland) Sanctuary

Toto útočiště otevřen v roce 1985 se nachází na 2950 ft nad hladinou moře. Jedná se o jednu z nejkrásnějších památek této oblasti a je plná skvělých odrůd ptáků. Existují také druhy ryb jako Ngapweh a Ngaku-Shinpa.

 

Moeyingyi Wetland Wildlife Sanctuary

Nachází se 70 mil od města Rangúnu a byl otevřen v roce 1986. V roce 1998 sčítání lidu počítalo 4529 ptáků žijících v této svatyni.

 

Indawgyi Lake Wildlife Sanctuary

Byl otevřen v roce 1999, můžete najít velmi zvláštní zvířata, jako leopard, golgen kočky, malajský medvěd, slunce se Gauru, banteng, 120 různých druhů ptáků, jako je pelikán a páv.

 

Hkakaborazi National Park

Tento park byl otevřen v roce 1996 a vzácná zvířata jsou nalezeny, modré ovce, jelen pižmo, Phet Gui, jeleni a také různé druhy hmyzu, zejména motýlů. Existují různé etnické kmeny žijící v této oblasti, jako je Rawang, Lisu a lidé ze Myanmar Tibetu. Můžete sledovat jejich odlišné tradice a způsoby života.

 

Nat Ma Taung National Park

Tento park se otevřel v roce 1994, a má třetí nejvyšší hora Myanmaru 10018 stop vysoká. Máte dojezdové vzdálenosti 10mil nebo docházkové vzdálenosti do 15 kilometrů od Kan-pet-nechalo město a výlet 5 mil na krásné hory.

 

Zoologická zahrada Yangon

Tato zahrada byla otevřena v roce 1906 a má 18 druhů plazů, 60 druhů ptáků a 59 druhů savců. Tam je asi 1300 druhů zvířat celkem. Můžete se také podívat na kostru velryby na 72 stop, což je pár klů z bílého slona, který patřil králi Thibaw z 1219 a kostru Stegosaurus.

 

Myaing seno JEDNA Elephant Camp

Tento tábor byl otevřen v roce 1986. Najdete slonů, jelenů, divokých prasat divokých koček, papoušků, kachny monitoringu ještěrek chameleonů. A ostatní zvířata. To je park s bohatou druhů.

 

 
 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.