RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
 
9 dní / 8 nocí               

Yangon - Dawei - Myeik - Kawthaung - Yangon
 

Den - 1 - Yangon

Seznamte se s naším průvodcem po příletu na mezinárodní letiště Yangon a transfer do hotelu. Dnešní prohlídka zahrnuje staré koloniální styl centra města, pozlacený Sule pagoda, která se datuje více než 2000 let a Bogyoke (Scotta) Market (zavřeno o státních svátcích a pondělí). Pak pokračujte Chauk Htat GYI, obrovská socha ležícího Buddhy, následovaný fotografií zastávky na Karaweik Hall královské plovoucí lodi. Rozšířené návštěva Shwedagon Pagoda, jeden ze světově nejkrásnějších církevních památek uzavře prohlídku tohoto malebného Garden City. Zlatá kopule Shwedagon Pagoda tyčí 98 m nad jeho základem a je pokryta 60 tun ryzího zlata. Ubytování v hotelu v Rangúnu.
 

Den - 2 - Yangon - Dawei (podle typu letu)

V dopoledních hodinách transfer do Yangon letiště k letu do Dawei. V odpoledních hodinách prohlídka města v Dawei. Tour přednosti patří: Shin Motehti pagoda, Shin Datweh pagoda a Shin Maw pagoda a dalších zajímavých míst v Dawei. Ubytování v hotelu v Dawei.
 

Den - 3 - Dawei - Maung Magan - Dawei (Car)

Po snídani transfer na pláž Maung Magan pro volný čas. Ve večerních hodinách se jet zpátky do Dawei. Ubytování v hotelu v Dawei.
 

Den - 4 - Dawei - Myeik (podle typu letu)

Po snídani, budete přesměrováni na letiště pro vnitrostátní lety do Myeik. Přílet Myeik a vidět dům z přírodních ptačího hnízda, která je velmi populární jako přírodní tonikum, ruční kešu ořechů továrny, gumové plantáže. Na návštěvě západu slunce Theindawgyi pagoda vidět západ slunce. Poté návštěva noční trh pozorovat místní jídlo a život místních lidí. Ubytování v hotelu v Myeik.

 

Den - 5 - Myeik - Pahtaw Pahtet Island

Po snídani vzít na loď cca 20 minut jít do Pahtaw Pahet ostrově. Přijeďte a navštivte měkké krabí farmu, místní lodní yard, mrazírny a továrna Pahtaw rybářská vesnice. Také pro ten, kterého miluje trek můžete udělat pěší turistiku. Pak zpět do Myeik ve večerních hodinách. Ubytování v hotelu v Myeik.
 

Den - 6 - Myeik - Kawthaung (podle rychlosti lodi)

Po snídani transfer na molu a vzít na loď do Kawthaung. Loď opustí přibližně 09:00. A to bude trvat asi 6 hodin. Přílet Kawthaung a navštívit zde. Ubytování v hotelu v Kawthaung.
 


 

Den - 7 - Kawthaung

Po snídani návštěva bodu Victoria, která je známá jako místo hranici s Thajskem a místního trhu. Ubytování v hotelu v Kawthaung.
 

 

 

Den - 8 - Kawthaung - Yangon

Po snídani, budete přesměrováni na letiště pro vnitrostátní lety do Rangúnu. Přílet Yangon a poté přenést do Vašeho hotelu.

 

Den - 9 - Yangon Odjezdu

Snídaně v hotelu. Transfer na mezinárodní letiště Yangon pro váš odlet letu.


 

 
 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.