RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
 
7 dní / 6 nocí               

Yangon - Kyaikhtiyo - Hpa An - Mawlamyine - Thanbyuzayat - Bago - Yangon
 

Den - 1 Yangon

Seznamte se s naším průvodcem po příletu na mezinárodní letiště Yangon a transSer do hotelu. Dnešní prohlídka zahrnuje staré koloniální styl centra města, pozlacený Sule pagoda, která se datuje více než 2000 let a Bogyoke (Scotta) Market (zavřeno o státních svátcích a pondělí). Pak pokračujte Chauk Htat GYI, obrovská socha ležícího Buddhy, následovaný SotograSií zastávky na Karaweik Hall královské plovoucí lodi. Rozšířené návštěva Shwedagon Pagoda, jeden ze světově nejkrásnějších církevních památek uzavře prohlídku tohoto malebného Garden City. Zlatá kopule Shwedagon Pagoda tyčí 98 m nad jeho základem a je pokryta 60 tun ryzího zlata. Ubytování v hotelu v Rangúnu.
 

Den - 2 Yangon - Kyaikhtiyo (Car)

Snídaně v hotelu. Po snídani jízdy Bago (84 km - asi 2 hodiny). Cestě, navštívit spojenecké válečné hroby hřbitov nedaleko Htauk Kyan, strom svatyně věnovaná legendární animistickými duchů známých jako "NAT". Potom pokračujte Kin Pun "základního tábora" (110 km - cca 3 ˝ hodiny) a dále do Kyaiktiyo ("Golden Rock"), obrovský balvan zcela pokryty zlatými listy a jemně vyvážené na okraji útesu. Od Kin Pun se místní náklaďák hrbolaté trati (45 minut jízdy), aby se dospělo k Yathaytaung. Od Yathaytaung cestující musí jít do závěrečné Sáze (asi 4 km - 45 minut) do strmých stezkách, které vystupují asi 500 metrů do Golden Rock. Po příjezdu, sledovat krásu západu slunce v tomto významném poutním místě. Ubytování v hotelu nedaleko Kyaikhtiyo.
 

Den - 3 Kyaikhtiyo - Hpa - An - Mawlamyine (Car)

Snídaně v hotelu. Po snídani návštěva zbytek míst na kopci, a pak jít na Yathedaung a dolů-jízda do základního tábora, po tomto disku na Hpa-, hlavního města státu Kayinském. Budete pokračovat navštívit Bayin NYI jeskyně a jeskyně Kawgun kterých se nacházejí dvě míle od městečka HPA na. vzdálenost od HPA městyse. Jedná se o přírodní vápenec jeskyně se vzácnými Buddhy, který může být starý až to může být datována do 15. století našeho letopočtu Ty pak pokračovat Mawlamyine. Ubytování v hotelu v Mawlamyine.
 

Den - 4 Mawlamyine (Car)

Snídaně v hotelu. Po snídani navštívíme místní trh, trh Kyai, Kyaik-thanlan pagoda, který byl postaven v roce 875 našeho letopočtu, vlasy relikvie Buddhy se Tripitaka rukopisy, zlaté obrazy Buddhy, která byla zakotvena v pagoda, U Zina Pagoda, které legenda říká, že byl postaven ve 3. století před naším letopočtem a Gaung Say ostrov. Ubytování v hotelu v Mawlamyine.
 

Den - 5 Mawlamyine - Thanbyuzayat - Mawlamyine (Car)

Snídaně v hotelu. Po snídani navštívíte Thanbyu Zayat, který se nachází 30 km jižně od Mawlamyine. Uvidíte Thanbyuzayat vojenský hřbitov, který obsahuje 3771 hroby spojeneckých válečných zajatců, kteří zemřeli stavbu Železnice smrti. A pak budete pokračovat do Kyaikkami Yele Pagoda, kde se svatyně komora pod Yele Pagoda údajně obsahuje obraz Buddhy, který údajně vznášel se na voru ze Srí Lanky ve starověku. Po tom pokračovat Sady Beach, jedné z vyhlášených pláží v Barmě. Je to velmi široká, hnědo-písečná pláž. Pak zpátky do Mawlamyine. Ubytování v hotelu v Mawlamyine.

Den - 6 Mawlamyine - Bago - Yangon (Car)

Snídaně v hotelu. Velmi brzy ráno, cesta zpět do Rangúnu. Na cestě uvidíte Shwemadaw pagoda, která je více než 1000 let a jehož věž je ještě vyšší než ta z Shwegagon pagoda, na 55 m dlouhé, ležící Shwethalyaung Buddhy a Bago Market. Pak pokračujte do Rangúnu. Ubytování v hotelu v Rangúnu.
 

Den - 7 Yangon Odjezdu

Snídaně v hotelu. Transfer na mezinárodní letiště Yangon pro váš odlet letu.

 

 
 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.