RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
   
6 dní / 5 nocí               

Yangon - Bagan - Mandalay - Heho - Inle - Yangon
 

Den - 1 - Yangon

Seznamte se s naším průvodcem po příletu na mezinárodní letiště Yangon a transfer do hotelu. Dnešní prohlídka zahrnuje staré koloniální styl centra města, pozlacený Sule pagoda, která se datuje více než 2000 let a Bogyoke (Scotta) Market (zavřeno o státních svátcích a pondělí). Pak pokračujte Chauk Htat GYI, obrovská socha ležícího Buddhy, následovaný fotografií zastávky na Karaweik Hall královské plovoucí lodi. Rozšířené návštěva Shwedagon Pagoda, jeden ze světově nejkrásnějších církevních památek uzavře prohlídku tohoto malebného Garden City. Zlatá kopule Shwedagon Pagoda tyčí 98 m nad jeho základem a je pokryta 60 tun ryzího zlata. Ubytování v hotelu v Rangúnu.
 

Den - 2 - Yangon - Bagan (Flug)

Po časné snídani budete přesměrováni na letiště pro vnitrostátní lety do Bagan. Jakmile přijedete, budete začít svůj den s návštěvou nejvýznamnějších pagod a chrámů v Bagan. Shwezigon Pagoda, postavený králem Anawrahta na počátku 11. století jako náboženské svatyně; Kubyaukkyi, známý pro své panoramatické výhledem do okolí četných památek a chrám Ananda, se čtyřmi stojící Buddhy. V odpoledních hodinách navštívíte jeden z nejcennějších uměleckých řemesel Myanmar, dílna lakem Ware řemeslníků v nedaleké vesnici Myinkaba. Budete pokračovat Manuha chrámu, postaveného ve stylu Mon v roce 1059. Dále budete zkoumat Myinkabar gubyaukkyi chrám, chrám pozoruhodný pro jeho nástěnných maleb pod ochranou UNESCO. Pokračujte Shwe sandaw sledovat západ slunce nad slavného Ayeyarwady řeky. Ubytování v hotelu v Bagan.
 

Den - 3 - Bagan - Mandalay (Flight)

Snídaně v hotelu. Převod do Nyaung Oo (Bagan) letiště pro vnitrostátní lety do Mandalay. Jakmile se dostanete na letiště Mandalay budete pokračovat přímo do Amarapuře. Navštívíte Mahagandayon, slavný buddhistický klášter, kde je více než tisíc mnichů žít a studovat. A pak návštěva bude pokračovat do 150 let U Bein teak most, postavený v roce 1851 v době, kdy Amarapura byl královský kapitál. Pak budete pokračovat Sagaing Hills, útočiště pro buddhistické oddaných vychutnat nádherný výhled na okolí. Poté budete pokračovat do Mandalay a prohlídka zvýraznění zahrnuje: Mahamuny pagoda s jeho velkolepé Buddhy pokryté silnou vrstvou zlata listů, návštěva řemeslnické dílny vidět Kalaga tapiserie vznikají, Shwe Nan Daw kyaung (nebo Golden Palace klášter), ukázkou tradiční dřevěné budově, a Kuthodaw Pagoda (známý jako největší světový knize), sestávající z 729 mramorových desek s vyrytým biblí buddhisty. Nakonec si vychutnat západ slunce z Mandalay Hill. Ubytování v hotelu v Mandalay.

Den - 4 - Mandalay - Heho - Inle (Flight, auto, loď)

Snídaně v hotelu. Transfer na letiště Mandalay pro vnitrostátní let do Heho. Transfer z letiště Heho dolů do údolí k Nyaungshwe na okraji Inle Lake a lepenky své vlastní místní lodí, aby vás do vašeho hotelu. V odpoledních hodinách návštěva bude obsahovat památky slavných nohy veslařů, typické plovoucí zahrady a místní metody rybolovu, vesnický život a nádherné scenérie. Návštěvy jsou vyrobeny Phaung Daw Oo pagoda, tkaní vesnice Inpawkhon a do jedné z místních trhů v Inle Lake regionu (ve dnech trhů pouze). Ubytování v hotelu v Inle.
 

Den - 5 - Inle (Boat)

Snídaně v hotelu. Po snídani budete palubě lodí na západním břehu jezera, kde najdete počátek schodiště cesty vedoucí k skryté a neznámé komplexu Inn Dein pagoda. Tato návštěva je jednou z nejúžasnějších památek na břehu jezera se skládá ze stovek malých stúp zarostlé mechem a zelené. Ubytování v hotelu v Inle.
 

Den - 6 - Inle - Heho - Yangon Odjezd (Flight)

Snídaně v hotelu. Po snídani transfer na letiště Heho (25 km, cca 1 hodinu jízdy autem), aby se vnitrostátní let do Yangonu. Přílet do Yangonu a navštívit město, pokud doba umožňuje. Poté transfer na mezinárodní letiště Yangon k odletu letu.

 

 
 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.