RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
   
5 dní / 4 noci               

Yangon - Bagan - Heho - Inle - Yangon
 

Den - 1 - Yangon

Seznamte se s naším průvodcem po příletu na mezinárodní letiště Yangon a transfer do hotelu. Dnešní prohlídka zahrnuje staré koloniální styl centra města, pozlacený Sule pagoda, která se datuje více než 2000 let a Bogyoke (Scotta) Market (zavřeno o státních svátcích a pondělí). Pak pokračujte Chauk Htat GYI, obrovská socha ležícího Buddhy, následovaný fotografií zastávky na Karaweik Hall královské plovoucí lodi. Rozšířené návštěva Shwedagon Pagoda, jeden ze světově nejkrásnějších církevních památek uzavře prohlídku tohoto malebného Garden City. Zlatá kopule Shwedagon Pagoda tyčí 98 m nad jeho základem a je pokryta 60 tun ryzího zlata. Ubytování v hotelu v Rangúnu.
 

Den - 2 - Yangon - Bagan (Flight, Car)

Po časné snídani budete přesměrováni na letiště pro vnitrostátní lety do Bagan. Jakmile přijedete, budete začít svůj den s návštěvou nejvýznamnějších pagod a chrámů v Bagan. Shwezigon Pagoda, postavený králem Anawrahta na počátku 11. století jako náboženské svatyně; Kubyaukkyi, známý pro své panoramatické výhledem do okolí četných památek a chrám Ananda, se čtyřmi stojícími Buddhy. V odpoledních hodinách navštívíte jeden z nejcennějších uměleckých řemesel Myanmar, dílna lakem Ware řemeslníků v nedaleké vesnici Myinkaba. Budete pokračovat Manuha chrámu, postaveného ve stylu Mon v roce 1059. Dále budete zkoumat Myinkabar gubyaukkyi chrám, chrám pozoruhodný pro jeho nástěnných maleb pod ochranou UNESCO. Poté budete pokračovat Shwe sandaw sledovat západ slunce nad slavného Ayeyarwady řeky. Ubytování v hotelu v Bagan.
 

Den - 3 - Bagan - Heho - Inle (Flight, Boat)

Snídaně v hotelu. Transfer na letiště pro vnitrostátní lety do Heho. Transfer z letiště Heho dolů do údolí k Nyaungshwe na okraji Inle Lake a lepenky své vlastní místní lodí se dostanete do hotelu na check-in. uvidíte slavné Inntha nohy veslařů, plovoucí zahrady, místní metody rybolovu, vesnický život a nádherné scenérie. Navštívíte Phaung Daw Oo pagoda, jedna z nejposvátnějších poutních v Myanmaru, které se datuje do 18. století, Nga Phe Chaung klášter, známý pro své kočky na lyžích, kteří byli vyškoleni mnichů; tkaní vesnice Inpawkhon a jeden z místních trhy v Inle Lake kraji (ve dnech trhů pouze). Ubytování v hotelu v Inle.

Den - 4 - Inle - Heho - Yangon (Flight, Car)

Snídaně v hotelu. Po snídani transfer na letiště, aby vnitrostátní let do Yangonu. Příjezd Yangon, kde navštívíte Bogyoke trh, dříve známý jako Scott trh a China Town užít pestrý zeleninový trh. Ubytování v hotelu v Rangúnu.
 

Den - 5 - Yangon odjezdu

Snídaně v hotelu. Transfer na mezinárodní letiště Yangon pro váš odlet letu.

 

 
 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.