RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
 
4 dny / 3 noci               

Yangon - Kyaikhtiyo - Bago - Yangon
 

Den - 1 – Yangon

Seznamte se s naším průvodcem po příletu na mezinárodní letiště Yangon a transfer do hotelu. Dnešní prohlídka zahrnuje staré koloniální styl centra města, pozlacený Sule pagoda, která se datuje více než 2000 let a Bogyoke (Scotta) Market (zavřeno o státních svátcích a pondělí). Pak pokračujte Chauk Htat GYI, obrovská socha ležícího Buddhy, následovaný fotografií zastávky na Karaweik Hall královské plovoucí lodi. Rozšířené návštěva Shwedagon Pagoda, jeden ze světově nejkrásnějších církevních památek uzavře prohlídku tohoto malebného Garden City. Zlatá kopule Shwedagon Pagoda tyčí 98 m nad jeho základem a je pokryta 60 tun ryzího zlata. Ubytování v hotelu v Rangúnu.
 

Den - 2 - Yangon – Kyaikhtiyo

Snídaně v hotelu. Jeďte do Bago (84km-asi 2 hodiny), po snídani. Cestou navštívíte spojenecké válečné hroby hřbitov nedaleko Htauk Kyan, strom svatyně věnovaná legendární animistickými duchů známých jako "NAT". Potom pokračujte Kin Pun "základního tábora" (110 km - cca 3 ˝ hodiny) a dále do Kyaiktiyo ("Golden Rock"), obrovský balvan zcela pokryty zlatými listy a jemně vyvážené na okraji útesu. Od Kin Pun se místní náklaďák hrbolaté trati (45 minut jízdy), aby se dospělo k Yathaytaung. Od Yathaytaung cestující musí jít do závěrečné fáze (asi 4 km - 45 minut) do strmých stezkách, které vystupují asi 500 metrů do Golden Rock. Po příjezdu, sledovat krásu západu slunce v tomto významném poutním místě. Ubytování v hotelu nedaleko Kyaikhtiyo.
 

Den - 3 - Kyaikhtiyo - Bago - Yangon

Snídaně v hotelu. Zpět na Bago (110 km - cca 3 ˝ hodiny). Prohlídka zahrnuje Shwemawdaw pagoda, což je více než tisíc let. Jeho věž je dokonce vyšší než jeden z Rangúnu v Shwedagon Pagoda a 55 m dlouhý ležící Buddha a Shwethalyaung Bago Market. Pokračovat v Yangonu (84 km - asi 2 hodiny). Ubytování v hotelu v Rangúnu.
 

Den - 4 - Yangon odjezdu

Snídaně v hotelu. Transfer na mezinárodní letiště Yangon pro váš odlet letu.

 


 

 

 

 
 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.