RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
 
17 Dene / 16 Nächte               

Yangon - Bagan - Mandalay - Heho - Kalaw Trekking - Pindaya - Inle - Nyaung Shwe Trekking - Heho - Kyaikhtiyo - Bago - Yangon
 

Den - 1 - Yangon

Seznamte se s naším průvodcem po příletu na mezinárodní letiště Yangon a transfer do hotelu. Dnešní prohlídka zahrnuje staré koloniální styl centra města, zlacené Sule Pagoda, která sahá více než 2000 years.Then přistoupit k Chauk Htat GYI, obrovská socha ležícího Buddhy, následovaný fotografií zastávky na Karaweik Hall královské plovoucí lodi. Rozšířené návštěva Shwedagon Pagoda, jeden ze světově nejkrásnějších církevních památek uzavře prohlídku tohoto malebného Garden City. Zlatá kopule Shwedagon Pagoda tyčí 98 m nad jeho základem a je pokryta 60 tun ryzího zlata. Ubytování v hotelu v Rangúnu.

Den - 2 - Yangon - Heho - Pindaya - Inle (Flug, Schiff)

Po časné snídani budete přesměrováni na letiště pro vnitrostátní lety do Bagan. Jakmile přijedete, budete začít svůj den s návštěvou nejvýznamnějších pagod a chrámů v Bagan. Shwezigon Pagoda, postavený králem Anawrahta na počátku 11. století jako náboženské svatyně; Kubyaukkyi, známý pro své panoramatické výhledem do okolí četných památek a chrám Ananda, se čtyřmi stojícími Buddhy. V odpoledních hodinách navštívíte jeden z nejcennějších uměleckých řemesel Myanmar, dílna lakem Ware řemeslníků v nedaleké vesnici Myinkaba. Budete pokračovat Manuha chrámu, postaveného ve stylu Mon v roce 1059. Dále budete zkoumat Myinkabar gubyaukkyi chrám, chrám pozoruhodný pro jeho nástěnných maleb pod ochranou UNESCO. Poté budete pokračovat Shwe sandaw sledovat západ slunce nad slavného Ayeyarwady řeky. Ubytování v hotelu v Bagan.
 

Den - 3 - Bagan - Mandalay - Amarapura - Ava - Sagaing (Flight, Car)

Snídaně v hotelu. Transfer na letiště Nyaung U pro vnitrostátní lety do Mandalay. Jakmile se dostanete na letiště Mandalay budete pokračovat přímo do Amarapuře. Navštívíte Mahagandayon, slavný buddhistický klášter, kde je více než tisíc mnichů žít a studovat. Poté návštěva bude pokračovat do 150 let U Bein teak most, postavený v roce 1851 v době, kdy Amarapura byl královským městem. Poté budete pokračovat do Sagaing Hills jako útočiště pro buddhistické oddaných vychutnat nádherný výhled na okolí. Budete jít Inn Wa a navštívit Bagayar klášter s 247 teakového dřeva pilíře postavené v 19. století, Nan Mint rozhledna Menu a Okkaung. Zpět na Mandalay. Ubytování v hotelu v Mandalay.
 

Den - 4 - Mandalay - Mingun - Mandalay (Boat, Car)

Po snídani výlet lodí na řece Ayeyarwady Mingun asi 11 km (1 hodina) proti proudu od Mandalay. Budete navštívit nádherné 90 tun vážící Mingun Bell, Settawya Pagoda Hsinbyume pagoda a nedokončené Mingun pagoda, který byl chtěl, aby se stal největší stúpa v Myanmaru během panování krále Bodaw Paya. Pak, po návratu návštěva Mandalay a návštěva Mahámuni Pagoda, Golden Palace Klášter: ukázkou tradiční dřevěné práce a Kuthodaw Pagoda, největší světový kniha, z mramoru. Mandalay je také hlavní centrum umění a řemesel. Navštívíte obchod Kalaga gobelín řemeslná vidět Kalaga tapiserie vznikají. Nakonec těšit na západ slunce z Mandalay Hill pro prohlížení západu slunce. Ubytování v hotelu v Mandalay.
 

Den - 5 - Mandalay - Heho-Kalaw (Flight, Car)

Po časné snídani budete přesměrováni na letiště pro vnitrostátní lety do Heho. Jakmile přijedete, budete pokračovat po silnici Kalaw. Nachází se v západní části Šan plošina, velmi populární v britských dobách pro své fantastické kopce stanice. Můžete stále vidět koloniální vliv v krásném stylu tudorovské domy, které zůstávají. Kalaw Počasí je velmi chladné, protože jeho výšky, 1320 m nad mořem. Navštivte Kalaw trhu, Shwe U min jeskyně a Thein Daung klášter. Ubytování v hotelu v Kalaw.
  

Den - 6 - Kalaw (Taryaw Trekking)

Po snídani trekking Taryaw vesnici. To trvá přibližně 2 ˝ hodiny od výchozího bodu u Kalaw za jednu cestu. Tato obec se nachází asi 9 km severovýchodně od Kalaw a Palaung lidé žijí v této obci. V této obci můžete vidět Palaung dámy s jejich tradičních krojích, plantáže Tea Leaf a výrobu doutníku znásilnění pomocí srdečné listy pečení je na trouby. Nejlepší část obce je vidět Palaung tradiční dlouhé domy, kde 6-7 rodiny žily společně. Po trekking vrátit do hotelu. Ubytování v hotelu v Kalaw.
 

Den - 7 - Kalaw - Myway Daw Trekking

Po snídani začít trekking Myay Daw obci (cca 11 km, cca 7 hodin trekking). Cestou můžete vidět Thale jeskyni s Buddhy a Taung Yo kmeny vesnic. Přenocování v klášteře.
 

Den - 8 - Myay Daw - Yazagyi Trekking

Po snídani začneme Trekking na Ye-ni vesnice nyní kulturu a povahu kmenů Danu trvá přibližně hodinu a my jsme pak pokračovat na další hodinu a půl na See-kya-in. To je také Danu kmeny vesnice. Potom pokračujte Ya-za-gyi vesnice, kde žijí kmeny Palaung a tato cesta také trvá hodinu. Pro lidi, kteří nejsou unavení, mohou pokračovat až na vrchol Ya-za-GHI hory (8000 stop). Nocleh v klášteře.
 

Den - 9 - Yazagyi - Pindaya Trekking

Po snídani začneme pěší turistiku po dobu jedné hodiny na Lin-lay v obci. Jsme pak pokračovat jeden a půl hodiny do vesnice, kde se Taunbawgyi Danu kmeny žijí. Pak pokračovat po dobu dvou hodin do Pindaya. Ubytování v hotelu v Pindaya.
 

Den - 10 - Pindaya - Inle (auto, loď)

Po časné snídani navštívit Shwe U min jeskyně s 8094 Buddhy a deštník dílna. Poté budete pokračovat do Nyaung Shwe a přeneseny do hotelu na check-in. Ubytování v hotelu v Inle.

 

Den - 11 - Inle (Boat)

Po snídani navštívíte Phaung Daw Oo Pagoda, jednoho z nejposvátnějších poutních v Myanmaru, které se datuje do 18. století, Nga Phe Chaung klášter, známý pro své kočky na lyžích, kteří byli vyškoleni mnichů; tkaní vesnice Inpawkhon a jeden místních trhů v Inle Lake regionu (ve dnech trhů pouze). Ubytování v hotelu v Inle.

 

Den - 12 - Inle - Inndein - Inle (Boat)

Po snídani v závislosti na hladině vody, budete palubě lodí na západním břehu jezera Inle, kde najdete počátek schodiště cesty vedoucí k dobře skryté Inn Dein pagoda komplexu. Navštivte některé další vesnice, aby jejich způsob života. Ubytování v hotelu v Inle.
 

Den - 13 - Inle - Nyaung Shwe Trekking

Po snídani, vzít na loď do Nyaung Shwe. Po příjezdu Nyaung Shwe začít chodit na přírodní jeskyni (asi hodinu a půl cesty) a vesnice Pa O kmene místní (z jeskyně je to asi 45 minut chůze). Piknik. Pak se vraťte do Nyaung Shwe vychutnat si krásnou krajinu na cestě zpět (asi dvě hodiny chůze). Návrat do hotelu a ubytování v hotelu, v Inle.
 

Den - 14 - Inle - Heho - Yangon (Flight, auto, loď)

Snídaně v hotelu. Po snídani transfer na letiště, aby vnitrostátní let do Yangonu. Příjezd Yangon, kde navštívíte Bogyoke trh, dříve známý jako Bogyoke (Scotta) Market (zavřeno o státních svátcích a pondělí) a China Town užít pestrý zeleninový trh. Ubytování v hotelu v Rangúnu.
 

Den - 15 - Yangon - Kyaikhtiyo (Car)

Snídaně v hotelu. Jeďte do Bago (84km-asi 2 hodiny), po snídani. Cestou navštívíte spojenecké válečné hroby hřbitov nedaleko Htauk Kyan, strom svatyně věnovaná legendární animistickými duchů známých jako "NAT". Potom pokračujte Kin Pun "základního tábora" (110 km - cca 3 ˝ hodiny) a dále do Kyaiktiyo ("Golden Rock"), obrovský balvan zcela pokryty zlatými listy a jemně vyvážené na okraji útesu. Od Kin Pun se místní náklaďák hrbolaté trati (45 minut jízdy), aby se dospělo k Yathaytaung. Od Yathaytaung cestující musí jít do závěrečné fáze (asi 4 km - 45 minut) do strmých stezkách, které vystupují asi 500 metrů do Golden Rock. Po příjezdu, sledovat krásu západu slunce v tomto významném poutním místě. Ubytování v hotelu nedaleko Kyaikhtiyo.
 

Den - 16 - Kyaikhtiyo - Bago - Yangon (Car)

Snídaně v hotelu. Zpět na Bago (110 km - cca 3 ˝ hodiny). Prohlídka zahrnuje Shwemawdaw pagoda, což je více než tisíc let. Jeho věž je dokonce vyšší než jeden z Rangúnu v Shwedagon Pagoda a 55 m dlouhý ležící Buddha a Shwethalyaung Bago Market. Pokračovat v Yangonu (84 km - asi 2 hodiny). Ubytování v hotelu v Rangúnu.
 

Den - 17 - Yangon odjezdu

Snídaně v hotelu. Transfer na mezinárodní letiště Yangon pro vaše odletu.


 

 
 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.