RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
 
12 dní / 11 nocí               

Yangon - Inle - Mandalay - Monywa - Pakokku - Bagan - Popa - Yangon
 

Den - 1 - Yangon

Seznamte se s naším průvodcem po příletu na mezinárodní letiště Yangon a transfer do hotelu. Dnešní prohlídka zahrnuje staré koloniální styl centra města, pozlacený Sule pagoda, která se datuje více než 2000 let a Bogyoke (Scotta) Market (zavřeno o státních svátcích a pondělí). Pak budete pokračovat Chauk Htat GYI, obrovská socha ležícího Buddhy, následovaný fotografií zastávky na Karaweik Hall královské plovoucí lodi. Rozšířené návštěva Shwedagon Pagoda, jeden ze světově nejkrásnějších církevních památek uzavře prohlídku tohoto malebného Garden City. Zlatá kopule Shwedagon Pagoda tyčí 98 m nad jeho základem a je pokryta 60 tun ryzího zlata. Ubytování v hotelu v Rangúnu.
 

Den - 2 - Yangon - Heho - Inle (Flight, loď)

Po časné snídani budete přesměrováni na letiště pro vnitrostátní lety do Heho. Jakmile přijedete, budete pokračovat po silnici Nyaung Shwe a přeneseny do hotelu na check-in. uvidíte slavné Inntha nohy veslařů, plovoucí zahrady, místní metody rybolovu, vesnický život a nádherné scenérie. Navštívíte Phaung Daw Oo pagoda, jedna z nejposvátnějších poutních v Myanmaru, které se datuje do 18. století, Nga Phe Chaung klášter, známý pro své kočky na lyžích, kteří byli vyškoleni mnichů; tkaní vesnice Inpawkhon a jeden z místních trhy v Inle Lake kraji (ve dnech trhů pouze). Ubytování v hotelu v Inle.

Den - 3 - Inle - Inn Dein - Inle (Boat)

Po snídani v závislosti na hladině vody, budete palubě lodí na západním břehu jezera Inle, kde najdete počátek schodiště cesty vedoucí k dobře skryté Inn Dein pagoda komplexu. Navštivte některé další vesnice, aby jejich způsob života. Ubytování v hotelu v Inle.
 

Den - 4 - Inle-Heho - Mandalay (Flight, Car)

Po snídani navštívíte některé vesnice na Inle na své lodi. Poté budete přesměrováni na letiště pro vnitrostátní lety do Mandalay. Po příjezdu převedeny do vašeho hotelu. Ubytování v hotelu v Mandalay.
 

Den - 5 - Mandalay - Amarapura - Inn Wa - Sagaing (Car)

Po snídani, cestovat přímo do Amarapuře. Navštívíte Mahagandayon, slavný buddhistický klášter, kde je více než tisíc mnichů žít a studovat. Poté návštěva bude pokračovat do 150 let U Bein teak most, postavený v roce 1851 v době, kdy Amarapura byl královským městem. Poté budete pokračovat do Sagaing Hills jako útočiště pro buddhistické oddaných vychutnat nádherný výhled na okolí. Budete jít Inn Wa a navštívit Bagayar klášter s 247 teakového dřeva pilíře postavené v 19. století, Nan Mint rozhledna Menu a Okkaung. Zpět na Mandalay. Ubytování v hotelu v Mandalay.
 

Den - 6 - Mandalay - Mingun - Mandalay (loď, Car)

Po dem Frühstück machen Sie einen AusFlight mit dem loď auf dem Ayeyarwady Fluss Po Mingun, ist sind ca. 11 km (1 Stunde) flussaufwärts von Mandalay. Sie besichtigen die beeindruckende 90t schwere Mingun Glocke, die Settawya Pagode, die Hsinbyume Pagode und die unvollendete Mingun Pagode, die während der Regierungszeit von König Bodaw Paya die größte Stupa in Myanmar werden sollte. Dann geht es zurück Po Mandalay. Besuchen Sie dort die Mahamuni Pagode, das Goldpalast Kloster, welchers ein hervorragendes Beispiel für traditionelle Holzarbeiten ist, und die Kuthodaw Pagode, die weltweit als das größte Buch aus Marmor bekannt ist. Mandalay ist auch ein wichtiges Kunst- und Handwerkszentrum. In einer Werkstatt für Kalaga Wandteppiche können Sie bei der handwerklichen Fertigung zusehen, bevor Sie zum Mandalay Hügel fahren um den Sonnenuntergang zu genießen. Unterkunft in einem Hotel in Mandalay.
 

Den - 7 - Mandalay - Monywa (Car)

Po snídani jízdy Monywa (140 km, 4 hodiny). Na cestě do Monywa jsme se zastaví, aby se návštěva na Thanboddhay Pagoda. Uvnitř chrámu, uvidíte tisíce Buddhy (údajně přes 500 tisíc) každý zdobení zdi, klenuté a výklenek a Bodhitataung Pagoda s jedním tisícem Buddhy. Příjezd do Monywa a pohon PO Win Hills místní kamion vidět více než sto soch buddhistických a nástěnné malby. Většina vykazují styl Innwa, ale některé z nich mohou datovat se od 14. století. Nedaleko uvidíte Shwe Ba Hill, který nabízí jedinečné pavilony řez z okolního pískovce a plna obrazů Bubddha. Cesta zpět do Monywa. Ubytování v hotelu v Monywa.
 

Den - 8 - Monywa - Pakokku - Bagan (auto, loď)

Po snídani Předávání se Pakokku (100 km o 3 ˝ hodiny jízdy). Příjezd do Pakokku a navštívit místní trh a kde uvidíte skutečné domácí regionální trhu pod širým nebem s obrovskou škálou věcí k prodeji, včetně občerstvení v místní, čerstvé zeleniny, přísada, textil, šikovný řemesla apod. Pokud to čas dovolí, vy bude pokračovat na Vaši návštěvu a vidět malé Thanaka dodavatele, na doutníčky továrnu, pantofle dílna a od dřeva sochy. Pak budete mít místní lodí přes řeku Ayeyarwady na Bagan (přibližně 2 hodin až Bagan). Ubytování v hotelu v Bagan.
 

Den - 9 - Bagan (Car)

Po snídani budete začít svůj den s návštěvou nejvýznamnějších pagod a chrámů v Bagan. Shwezigon Pagoda, postavený králem Anawrahta na počátku 11. století jako náboženské svatyně; Kubyaukkyi, známý pro své panoramatické výhledem do okolí četných památek a chrám Ananda, se čtyřmi stojícími Buddhy. V odpoledních hodinách navštívíte jeden z nejcennějších uměleckých řemesel Myanmar, dílna lakem Ware řemeslníků v nedaleké vesnici Myinkaba. Budete pokračovat Manuha chrámu, postaveného ve stylu Mon v roce 1059. Dále budete zkoumat Myinkabar gubyaukkyi chrám, chrám pozoruhodný pro jeho nástěnných maleb pod ochranou UNESCO. Poté budete pokračovat Shwe sandaw sledovat západ slunce nad slavného Ayeyarwady řeky. Ubytování v hotelu v Bagan.
 

Den - 10 - Bagan - Popa - Bagan (Car)

Po snídani budete začít svůj den s návštěvou hory Popa (50 km, asi 1 ˝ hodiny jízdy). Hora Popa se říká, že příbytek 37 NAT (lihovin), a můžete získat panoramatický výhled z Taungkalat Po vystoupání 777 schodů. Zpět na Bagan a navštívit další chrámy, včetně místě Tayokepyay chrámu v Min Nan čtv Village, Phaya Thone Zu a Nandamanya chrámy známé pro nádherné nástěnné malby z 13. století a Kyat Kan jeskyně klášter, slavný meditaci v Bagan a návštěva zemědělskými vesnicemi kolem Bagan vám dá nahlédnout do venkovského života místních lidí. Ubytování v hotelu v Bagan.
 

Den - 11 - Bagan - Yangon (Flight)

Snídaně v hotelu. Po snídani transfer na letiště, aby vnitrostátní let do Yangonu. Příjezd Yangon, kde navštívíte Bogyoke trh, dříve známý jako Scott trh a China Town užít pestrý zeleninový trh. Ubytování v hotelu v Rangúnu.

Den - 12 - Yangon Odjezdu

Snídaně v hotelu. Transfer na mezinárodní letiště Yangon pro váš odlet letu.

 

 
 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.