RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
 
10 dní / 9 nocí Program               

Den 1: Yangon

Seznamte se s naším průvodcem po příletu na mezinárodní letiště Yangon a transfer do hotelu. Dnešní prohlídka zahrnuje staré koloniální styl centra města, pozlacený Sule pagoda, která se datuje více než 2000 let a Bogyoke (Scotta) Market (zavřeno o státních svátcích a pondělí). Pak pokračujte Chauk Htat GYI, obrovská socha ležícího Buddhy, následovaný fotografií zastávky na Karaweik Hall královské plovoucí lodi.

Rozšířené návštěva Shwedagon Pagoda, jeden z světa je nejvíce velkolepé řeholníků
památky uzavře prohlídku tohoto malebného Garden City. Zlatá kopule Shwedagon Pagoda tyčí 98 m nad jeho základem a je pokryta 60 tun ryzího zlata. Ubytování v hotelu v Rangúnu.
 

Den 2: Yangon - Sittwe ( Flight, Car)

Snídaně v hotelu. Po snídani budete přesměrováni na letiště pro domácí Let do Sittwe, hlavního města státu Rakhine. Budete objevovat město směsí indických a jihovýchodní asijské vlivy od Bengálského zálivu. Po check-in v hotelu, návštěva na živé rybí trh a kulturní muzeum. Ubytování v hotelu v Sittwe.
 

Den 3: Sittwe - Mrauk U (Boat, Car)

Snídaně v hotelu. Po snídani budeme plavba proti proudu řeky Kaladan na výlet lodí do Mrauk U, hlavní archeologické naleziště v Myanmaru. Přijet do Mrauk U v poledne, budete svědky velkolepost tohoto starobylého města, která se proslavila jako druhý Myanmaru významného chrámu místě po Bagan. Návštěvy Koethaung chrámu, Pitakataik knihovna, Laungbanpyauk Pagoda, Yadana Mannaung a Sakaya Mannaung pagod. Ubytování v hotelu v Mrauk U.
 

Den 4: Mrauk U (auto)

Snídaně v hotelu. Po snídani navštívíme místní trh zažít místní životní styl, než se vydáte na zříceninu královského paláce a Archeologické muzeum. Dodržujte příkladné dovednosti a umění displej v Nejvýznamnější památkou Mrauk U. je - Shitthaung Temple, který obsahuje pozoruhodnou sbírku Arakanese Buddhy a úlev ve své bludiště-jako pevnost a podobné uspořádání. Dozvíte se více o historii Mrauk U. tím, objevování unikátních kamenné řezbářské práce v multi-věž svěcení Andawthein Hall, kruhový Ratanabon Pagoda, klenutými průchody s působivými kamenných plastik v obrovské pevnosti-jako chrámu Dukkhanthein a první postavil pagoda v Laymyetnha . Ubytování v hotelu v Mrauk U.
 

Den 5: Mrauk U (Boat)

Snídaně v hotelu. Po snídani transfer na Mrauk U mola, směr Chin obce. Navštívíte villaje a uvidíte ženy s tradičními Tetování, žijící v domech vyrobených z bambusu, které vypadají, jako by se padat dolů. Poté se vraťte zpět do Mrauk U. Ubytování v hotelu v Mrauk U.
 

Den 6: Mrauk U - Sittwe - Thandwe - Ngapali Beach (lodí, let, Car)

Snídaně v hotelu. Po snídani návrat do Sittwe lodí podél Kaladan řeky. Přílet na Sittwe a transfer na letiště pro vnitrostátní lety do Thandwe. Příjezd na Thandwe a transfer do Ngapali Beach. Ubytování v hotelu v Ngapali Beach.
 

Den 7: Ngapali Beach

Snídaně v hotelu. Odpočinek na Ngapali Beach. Ubytování v hotelu v Ngapali Beach.
 

Den 8: Ngapali Beach

Snídaně v hotelu. Odpočinek na Ngapali Beach. Ubytování v hotelu v Ngapali Beach.
 

Den 9. Ngapali Beach - Thandwe - Yangon

Snídaně v hotelu. Po snídani budete přesměrováni na Thandwe letiště pro domácí Let do Rangúnu. Přílet do Yangonu a návštěva Kaba Ano Pagoda - World Peace Pagoda a poté večerní procházku v China Town a ovoce na trhu. Ubytování v hotelu, Yangon.
 

Den 10. Yangon Odjezdu

Snídaně v hotelu. Transfer na mezinárodní letiště Yangon pro váš odlet letu.

 

 
 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.