RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
 
Inle               

Inle je obrovské jezero se nachází v samém srdci státu Shan, který sousedí s Thajskem a Laosem. Je to leze na více než 900 metrů nad mořem a je to strašně krásné. Inle Lake se nachází v horách, takže je chladnější než jiné oblasti. Více než 30 horských kmenů žije v horách.

Phaungdawoo Pagoda je úžasná plovoucí pagoda v Inle Lake.Phaungdawoo Pagoda Festival a závody člunů soutěže jsou skvělé zážitky pro turisty, které přicházejí na návštěvu regionu. Plovoucí trhy a životní styl těchto Inthars jsou celkem odlišné prostředí pro návštěvníky.

Nyaung Shwe má hlavní přístav na jezeře Inle. Taunggyi horkovzdušné balóny festival je další zajímavá akce Myanmaru. Pindaya jeskyně má skvělé Buddhy v různých velikostech. Kakku pagody jsou stále nedotčené architektury starověku. Hopong a Kalaw jsou další města v okolí navštívit.

Mnoho mezinárodních standardních hotely jsou k dispozici. Tam jsou také některé rozumné místa pro rozpočet cestovatele omezené. Jídlo Shan je nejoblíbenější jídlo v Myanmaru a jeden může dostat jíst chutné jídlo v Inle Lake. Řemesla, suvenýry a Šan šaty jsou také k dispozici pro vás vzít domů.

 

 

 

 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.