RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
 
11 dní / 10 nocí Program               

Yangon - Mandalay - Monywa - Pakokku - Bagan - Heho - Inle - Yangon
 

Den - 1 - Yangon

Seznamte se s naším průvodcem po příletu na mezinárodní letiště Yangon a transfer do hotelu. Dnešní prohlídka zahrnuje staré koloniální styl centra města, pozlacený Sule pagoda, která se datuje více než 2000 let a Bogyoke (Scotta) Market (zavřeno o státních svátcích a pondělí). Pak pokračujte Chauk Htat GYI, obrovská socha ležícího Buddhy, následovaný fotografií zastávky na Karaweik Hall královské plovoucí lodi. Rozšířené návštěva Shwedagon Pagoda, jeden ze světově nejkrásnějších církevních památek uzavře prohlídku tohoto malebného Garden City. Zlatá kopule Shwedagon Pagoda tyčí 98 m nad jeho základem a je pokryta 60 tun ryzího zlata. Ubytování v hotelu v Rangúnu.
 

Den - 2 - Yangon - Mandalay (Flight)

Snídaně v hotelu. Transfer na letiště pro vnitrostátní lety do Mandalay. Jakmile se dostanete na letiště Mandalay budete pokračovat přímo do Amarapuře. Navštívíte Mahagandayon, slavný buddhistický klášter, kde je více než tisíc mnichů žít a studovat. Poté návštěva bude pokračovat do 150 let U Bein teak most, postavený v roce 1851 v době, kdy Amarapura byl královským městem. Pak budete pokračovat Inn Wa a navštívit Bagayar klášter s 247 teakového dřeva pilíře postavené v 19. století, Nan Myint Strážná věž a menu Okkaung. Zpět na Mandalay. Ubytování v hotelu v Mandalay.
 

 

Den - 3 - Mandalay - Mingun - Mandalay (Boat, Car)

Po snídani výlet lodí na řece Ayeyarwady Mingun asi 11 km (1 hodina) proti proudu od Mandalay. Budete navštívit nádherné 90 tun vážící Mingun Bell, Settawya Pagoda Hsinbyume pagoda a nedokončené Mingun pagoda, který byl chtěl, aby se stal největší stúpa v Myanmaru během panování krále Bodaw Paya. Pak, po návratu návštěva Mandalay a návštěva Mahámuni Pagoda, Golden Palace Klášter: ukázkou tradiční dřevěné práce a Kuthodaw Pagoda, největší světový kniha, z mramoru. Mandalay je také hlavní centrum umění a řemesel. Navštívíte obchod Kalaga gobelín řemeslná vidět Kalaga tapiserie vznikají. Nakonec těšit na západ slunce z Mandalay Hill pro prohlížení západu slunce. Ubytování v hotelu v Mandalay.
 

Den - 4 - Mandalay - Sagaing - Monywa (Car)

Po snídani jízdy Monywa (140 km, 4 hodiny). Na cestě návštěvě Sagaing Hills, útočiště pro buddhistické oddaných vychutnat nádherný výhled na okolí. A pak pokračovat Monywa se zastavíme, aby návštěvu u Thanboddhay Pagoda. Uvnitř chrámu, uvidíte tisíce Buddhy (údajně přes 500 tisíc) každý zdobení zdi, klenuté a výklenek a Bodhitataung Pagoda s jedním tisícem Buddhy. Ubytování v hotelu v Monywa.
 

Den - 5 - Monywa - Po Win Hills - Pakokku - Bagan (auto, loď)

Po snídani jízdy PO Win Hills místní kamion vidět více než sto soch buddhistických a nástěnné malby. Většina vykazují styl Innwa, ale některé z nich mohou datovat se od 14. století. Nedaleko uvidíte Shwe Ba Hill, který nabízí jedinečné pavilony řez z okolního pískovce a plna obrazů Bubddha. Po návštěvě disk Pakokku. Pokud čas dovolí, budete pokračovat na Vaši návštěvu a vidět malé Thanaka dodavatele, na doutníčky továrnu, pantofle dílna a od dřeva sochy. Pak budete mít místní lodí přes řeku Ayeyarwady na Bagan (přibližně 2 hodin až Bagan. Ubytování v hotelu v Bagan.
 

Den - 6 - Bagan (Car)

Po snídani budete začít svůj den s návštěvou nejvýznamnějších pagod a chrámů v Bagan. Shwezigon Pagoda, postavený králem Anawrahta na počátku 11. století jako náboženské svatyně; Kubyaukkyi, známý pro své panoramatické výhledem do okolí četných památek a chrám Ananda, se čtyřmi stojícími Buddhy. V odpoledních hodinách navštívíte jeden z nejcennějších uměleckých řemesel Myanmar, dílna lakem Ware řemeslníků v nedaleké vesnici Myinkaba. Budete pokračovat Manuha chrámu, postaveného ve stylu Mon v roce 1059. Dále budete zkoumat Myinkabar gubyaukkyi chrám, chrám pozoruhodný pro jeho nástěnných maleb pod ochranou UNESCO. Poté budete pokračovat Shwe sandaw sledovat západ slunce nad slavného Ayeyarwady řeky. Ubytování v hotelu v Bagan.
 

Den - 7 - Bagan - Popa - Bagan (Car)

Po snídani budete začít svůj den s návštěvou hory Popa (50 km, asi 1 ˝ hodiny jízdy). Hora Popa se říká, že příbytek 37 NAT (lihovin), a můžete získat panoramatický výhled z Taungkalat Po vystoupání 777 schodů. Zpět na Bagan a navštívit další chrámy, včetně místě Tayokepyay chrámu v Min Nan čtv Village, Phaya Thone Zu a Nandamanya chrámy známé pro nádherné nástěnné malby z 13. století a Kyat Kan jeskyně klášter, slavný meditaci v Bagan a návštěva zemědělskými vesnicemi kolem Bagan vám dá nahlédnout do venkovského života místních lidí. Ubytování v hotelu v Bagan.
 

Den - 8 - Bagan - Heho - Inle (Flight, Boat)

Po časné snídani budete přesměrováni na letiště pro vnitrostátní lety do Heho. Jakmile přijedete, budete pokračovat po silnici Nyaung Shwe a přeneseny do hotelu na check-in. uvidíte slavné Inntha nohy veslařů, plovoucí zahrady, místní metody rybolovu, vesnický život a nádherné scenérie. Navštívíte Phaung Daw Oo pagoda, jedna z nejposvátnějších poutních v Myanmaru, které se datuje do 18. století, Nga Phe Chaung klášter, známý pro své kočky na lyžích, kteří byli vyškoleni mnichů; tkaní vesnice Inpawkhon a jeden z místních trhy v Inle Lake kraji (ve dnech trhů pouze). Ubytování v hotelu v Inle.
 

Den - 9 - Inle - Inndein - Inle (Boat)

Po snídani v závislosti na hladině vody, budete palubě lodí na západním břehu jezera Inle, kde najdete počátek schodiště cesty vedoucí k dobře skryté Inn Dein pagoda komplexu. Navštivte některé další vesnice, aby jejich způsob života. Ubytování v hotelu v Inle.
 

Den - 10 - Inle - Heho - Yangon (Flight, Car)

Snídaně v hotelu. Po snídani transfer na letiště, aby vnitrostátní let do Yangonu. Příjezd Yangon, kde navštívíte Bogyoke trh, dříve známý jako Scott trh a China Town užít pestrý zeleninový trh. Ubytování v hotelu v Rangúnu.

 

Den - 11 - Yangon Odjezdu

Snídaně v hotelu. Transfer na mezinárodní letiště Yangon pro váš odlet letu.
 

 
 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.