RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
 
Ngapali Beach               

Je známý pro své přírodní krásy a neposkvrněné až do dnešního dne. Na pláž se táhne asi 3 km s jemným bílým pískem lemované kokosovými palmami. Ngapali Beach je jedním z nejkrásnějších míst v Myanmaru.

Máte rádi klid a pohodu, a navštívit místa, "Daleko od hlučícího davu?" Jak mnozí z nás nyní žije v přeplněných městech s stresu a napětí přelidnění, potřebujeme doby odpočinku vzdálených od městských oblastí, a vrátit se blíže k přírodě. Nachází se asi 7 km od Thandwe (Sandoway), jeden z dávných Rakhine (dříve Arakan) měst. To je říkáno k byli pojmenoval podle Naple Itálii se stýská po domově italsky. Je známý pro své přírodní krásy a neposkvrněné až do dnešního dne. Na pláž se táhne asi 3 km s jemným bílým pískem lemované kokosovými palmami. Slouží jako nejlepší země pro slunění a odpočinek, jako je pláž procházky, jízda na kole a tak dále. Na rozdíl od dnešních pláží v Asii, je bez hlučných plážových barů, přeplněné lidmi a sokolníků přesvědčit vás koupit své věci. Existuje jen přírodní scenérií krásu modré moře, bílý písek a krásné slunko. Moře je kobaltová modř, bez jakýchkoli nebezpečných mořských živočichů a čisté.

Zdejší voda je transparentní a je klidné moře. Cyklistické výlety jsou uspořádány navštívit nedaleké vesnice. Vesničané obvykle sluníčko usušit ryby, krevety a kokosové ořechy. Tyto produkty jsou přepravovány do Yangonu a po celé zemi. Nejlepší doba k návštěvě této pláži v říjnu a květnu každého roku.

Nepochybně jeden z nejlepších míst pro odpočinkovou dovolenou je Ngapali Beach nedaleko Thandwe (Sandoway) v Rakkhine (Arakan) stát, na Bengálského zálivu. Ngapali Beach je jedním z nejkrásnějších míst v Myanmaru, je to také jeden z nejvíce nedotčených pláží na světě, s kilometry čistě bílého písku lemující křišťálově čisté vody Indického oceánu. Vlastně Ngapali není jediná pláž. ale řada pláží střídají s malými rybářskými vesničkami táhnoucí se od Mazin, kde se letiště nachází, aby Lontha na Mayo Bay, kde pobřežní parníky doku v chráněné kotviště.

Malý vinutí asfaltová silnice hadi svou cestu podél pobřeží, asi dvanáct mil od Mazin do Lontha, procházející Ngapali obce, Shwewa Gyaing, Myabyin, Lontha a několik dalších malých vesnic krčící se mezi pláží a kopce podél pobřeží. Golfové hřiště u silnice poblíž obce Ngapali je aktualizován. Cesta je také rozšířena ze dvou pruhů na čtyři pruhy, a letiště bude rozšířeno, aby se větší letadla. Nová odbavovací budova je již postaven. Soukromý Mandalay Air a vláda Myanmaru Airways podívejte se na Ngapali obden po celý týden. To trvá pouhých 45 minut letu od Rangúnu.

Po odpočinku na pláži pod jasné modré nebe, více energie turista nebo cestovatel má možnost prozkoumat rozsah kopců za Hotel.Once Strand Beach jste na malých kopcích najdete klidné jezero, což je vlastně nádrž s modrou vodou, kde můžete rybařit, ale neumí plavat. V zimních měsících je to jezero je oblíbené místo migrujících vodních kohoutů a slepic, kachen, růžovohrdlých a další, které sestoupily z dalekého severu, za hranicemi Myanmaru. Poníci jsou k dispozici na koni podél pláže. Rybářské lodě s motory si lze pronajmout pro výlety do některé z ostrovů u pobřeží, nebo jen pro ryby u útesu. Někteří cestující chtěli jít na to, co je známé jako "vedlejší" auta, trishaws, rozšiřovaný místní vesnice muži se dvěma zády k sobě, počet míst k sezení na boku. Místní autobusy ply mezi obcemi a také Thandwe, okresního města asi sedm kilometrů od hotelu. Nejlepší a nejlevnější způsob, jak je najmout na kole objet.

Ngapali je přístupná letu, který trvá asi 45 minut od Yangonu, autem cca 14 hodin jízdy podél horského Rakhine yoma rozsahu. Ngapali má mezinárodní 18-ti jamkové golfové středisko, kde si můžete odpočinout. Ngapali Strand Beach Hotel má asi čtyřicet čtyři jednopodlažní bungalovy s pohodlnými dvou pokojích se sociálním zařízením, ložní připojených v každé budově. Tam jsou také tři moderní dvoupodlažní budovy. Hotel, který byl poprvé otevřen asi třicet pěti lety je nyní aktualizován s moderním zařízením. Pokud hledáte pro klidnou dovolenou s časem číst a přemýšlet, Ngapali se svými krásnými plážemi, je místo k návštěvě. Najdete zde klid a klid uprostřed krásné přírody.

 
 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.