RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
 
NayPyitaw               

Nay Pyi Taw je správním městem Svazu Myanmar. Centrálně umístěný, to je 391 km od Yangonu a 302 km od Mandalay, je snadno přístupný ze všech částí Unie.

Okolí Nay Pyi Taw zahrnují (8), černošské čtvrti viz. Zeyar Thiri, Pohbba Thiri, Uttara Thiri, Zabu Thiri, Dekina Thiri, Pyinmana, Lewe a Tatkone černošské čtvrti. Nay Pyi Taw letiště je asi 30 minut od Nay Pyi Taw. Všechny domácí dopravci provozují každodenní lety z Nay Pyi Taw na obchodní kapitál v Yangonu a kulturního kapitálu Mandalay. K dispozici jsou lety přes Nay Pyi Taw do turisticky zajímavých destinací, jako je Bagan, Heho, Sittwe, Myitkyinu, Kyaing Tong a další.
 

Dopravan

Nay Pyi Taw stanice se nachází na hlavní Yangon, Mandalay železniční dráhy. To trvá devět hodin vlakem se dostat z Yangonu do Naypyidawu. Nay Pyi Taw letiště se nachází 10 km jihovýchodně od města, se podává u všech domácích leteckých společností. Air Bagan, Mandalay Air, Myanma Airways a Yangon Airways, s pravidelnými lety do Rangúnu a dalších městech po celé zemi. Nová dálnice z Rangúnu do Nay Pyi Taw byl otevřen teprve nedávno a nyní jízdní doby z Rangúnu do Nay Pyi Taw je jen asi 4 hodiny jízdy.
 

Zajímavá místa


Radnice (Nay Pyi Taw)

Radnice je jedním z předních Land známek ze Nay Pyi Taw, ve kterém Nay Pyi Taw Výbor pro rozvoj zřizuje své sídlo, který provádí úkoly pro rozvoj Nay Pyi Taw. Státní příležitosti se konají s doprovodem na melodii národní hymny, kterou hraje státní orchestr Nay Pyi Taw radnice. To znamená, Nay Pyi kuličky, administrativní City Svazu Myanmar. 

Myanmar Mezinárodní kongresové centrum (MICC)

To se nachází na 16 akrů půdy s 312 000 čtverečních stop v Zabuthiri černošské čtvrti, Nay Pyi Taw. To bylo postaveno lidové republiky Číny a dokončena dne 15. března 2010. MICC má zasedacím sále s kapacitou 1900 osob. Budova MICC je tvořen poslechu pokojů, zvěřince, Společenské místnosti, VIP summitu místnost, novinky zasedačky, zpěv pokoj a 720 osob kapacity hodovní síně.

 

 
 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.