RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
 
Mrauk U               

Do značné míry neznámý pro západní svět pro hodně z jeho pohnutou historií, Rakhine hrál klíčovou roli při výměně kultur a náboženství mezi Indií a jihovýchodní Asii. Po více než tisíc let region, který nyní tvoří Rakhine stát od Myanmaru, byl nezávislý stát, jehož bohatá historie se jen pomalu věnována pozornost, jakou si zaslouží.

Shittthaung pagody, Ananda Sandra pilíř, Andaw Thein chrám, chrám Yadanarpon, Dukkanthein nebo Htoke Kan Thein, Koe Thaunga pagody, Pitakataik (nebo) Knihovna, pět vítězství pagody, palác UNESCO, starobylé ruiny Mrauk U období, Mrauk U Muzeum ukazuje informace o dávných dobách Rakhine jsou hlavními míst k návštěvě v Mrauk U.

Sittwe je hlavní město státu Rakhine a Sittwe se nachází na ostrově v ústí na soutoku Kaladan řeky, řeka, Myu a Lemyo řeka. Thandwe má hlavní letiště na Rakhine státu. Kyaukphyu je další obchodní město.Heslo Ann je důležitá obchodní cesta a stoupá až do výšky 4664 ft nad mořem.

Rakhine vás přivítá s pohostinností a kulturou. Existuje mnoho míst k pobytu v Sittwe. Mrauk-U má tři dobré hotely.Mrauk-U hotelu vlastněna vládou a dvěma soukromém vlastnictví hotely Nawarat a princ Guest House, které byly nedávno otevřeny. Malý princ hotel je ekonomický a má licenci přijmout zahraniční turisty.

 

 
 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.