RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
 
Chaung Thar Beach               

Chaung Thar Beach se nachází 40 km na západ Pathein (Bassein) v divizi Ayeyarwady. Je to asi 5 hodin jízdy od Yangonu do Chaung Thar Beach. Jedná se o atraktivní široká pláž s bahnitým delta vzhled. Nejen kokosové palmy, ale také Casuarinas stromy lze nalézt na zadní straně pláže. Dvě malé ostrovy může být viděn na moři. Krabí pokrmy Chaung Thar Beach jsou také chutné a dobře známé. Čerstvá kokosová šťáva bude si zde odpočinout.

K dispozici jsou hotely bungalov typu podél pláže s moderním vybavením. Myanmar, díky své přirozené životní prostředí rozmanitosti je bohatá na mnoho stránek, které se vyznačují nedotčené pobřežní oblasti, klidné a tiché vody oceánů a velkých rozloh neznečištěné písečné pláži letoviska beaches.One, který získal slávu a popularitu od druhé poloviny roku 1990 je Chaung Thar (příjemné Stream) Beach Resort. Nachází se asi 154 mil od hlavního města Rangúnu a jen 34 km od Pathein, Chaung Thar je nejbližší Ocean Resort dispozici pro zahraniční turisty, jsou snadno dosažitelná z Yangonu za půl dne po silnici.

K dispozici je 13 špičkové hotely Chaung Thar, aby splňovaly všechny jejich potřeby. Některé z nejznámějších z nich jsou Max Hotel Lai Lai Hotel, Hotel Ambo a Khine Chaung Thar. Ti, kteří si atmosféru města dusí, tlaky práci stresující a odpovědnost moderního života stává zátěží, může vrhnout své rozmanité starosti na chvíli na návštěvě a užít si dovolenou plnou odpočinku přestávku na Chaung Thar.

Při poslechu šepot větru ve stromech a mezi palmovými listy a pravidelné navozujících spánek rytmu oceanbreakers, jak si odpočinout při ratanového křesla uprostřed konejšivý vánek Ocitnete se viditelně relaxaci a své starosti a napětí vzdaluje .

Ti, kteří se chtějí zapojit do herních aktivit na pláži chtít zaplavat si v moři a jízda na vlnách oceánu nebo se vydat na tradiční býček vozík jízdu po rozsáhlých úseků písečné pláže.

Jiní mohou raději na procházku podél pobřeží a navštívit nedaleké vesnice k ochutnat místní kuchyni a koupit cetky a ozdoby vyrobeny z mořských mušlí, cowries, perleti, obrovské skalní krevety a krabi, zkamenělých mořských rostlin a neobvyklé korálové útvary apod. vzít zpět jako suvenýry nebo dárky na jejich odchodu.

Na zpáteční cestě do hotelu budete uchváceni nádhernou hořící oblohy, která slouží jako montážní horizont k nastavení krvavě červenou kouli a pomalu se ponoří do modré vody Indického oceánu.
 

Chaung Thar se nachází v okolí ostrovů


"Phyu Island

Také známý jako bílý písek ostrova. Asi 15 minut chůze od stánku trajektu z vašich hotelů a 25 mintues motorových lodí jezdit 1000 Kyats / osoba. Vesty jsou poskytovány cestujícím a vstupenky jsou povinni zakoupit na trajektu stánku. Tam je chrám na ostrově. Ostrov je bílý, protože ukládání mrtvých mušlí na břehu. Existuje mnoho skalních bílými kameny.
 

Pho Kalar Island

Tam je chrám, klášter a mnoho kokosové palmy. Můžete pít čerstvou kokosovou šťávu 100 Kyats / kokos.

2 minuty jízdy motorový člun za 200 Kyats / osoba. Není třeba kupovat lístky. Voda je velmi mělká. K dispozici je malá vesnice na ostrově prodejní kokosové ořechy a sušené ryby. Voda je jasnější na té straně ostrova. Můžete si najít mnoho červené a zelené krabi běží kolem

.

Kyaut Maung Nhama

Můžete si vzít na procházku (trvá přibližně 3 hodiny), nebo jezdit na kole (trvá asi 2 hodiny), nebo jezdit na motorce (trvá asi 1 hodinu). Cesta je hrbolatá, ale skalnaté břehy jsou krásné. Je tam jeden chrám na vrcholu velký kámen.
 

Ngwe Saung Beach

Nově vyvinutý pláž. Můžete si pronajmout motorový člun nebo auto se dostat do Ngwe Saung z Chaung Thar.

 

 
 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.