RELIANCE   Travels & Tours Co., Ltd.
 
     
   
   
 
  Home       Testimonials   Hotels   Reservations   Contact Us  
 
   
O Myanmaru
  Cestovní tipy
  Site Maps
  Speciální akce
  Weby Příroda Tou
  Trekking Tour
  Bike Tour
  Golf Tour
  River Cruises
 
 
Bagan               

Bagan, Myanmar starobylé hlavní město je jedním z nejneuvěřitelnějších archeologických nalezišť v Asii a poté, co měla přibližně 13.000 chrámy, pagody a jiné budovy. Tento neuvěřitelný starobylé město může být dosaženo různými způsoby: silniční, letadlem a lodí. Je 685 km od Yangonu po silnici a asi 325 km od Mandalay a Heho. Letadlem to trvá asi 1 hodinu od týchž městech. Pokud máte rádi Obzvláště zkušenosti, můžete si vzít fantastický výlet lodí z Mandalay do Baganu na řece Ayeryarwaddy, že trvá přibližně 14 hodin.

Začneme mít odkazy na historii Bagan je kolem 849. Je známo, že je to první místo, kde se buddhismus začal v Myanmaru. Kolem 1055 mnich Po konvertoval k buddhismu, který vládl král Anawratha Bagan v nejvyšším bodě bohatství, krásy a hojnosti. On šel do války proti Mon letech Thaton, aby se buddhistické svaté skripty Tripitake. Když válka skončila, bylo mon 30.000 mnichů do zajetí a mnozí z nich byli kvalifikovaní dělníci a řemeslníci, kteří opustili své dědictví talentu v chrámech Bagan, které mnozí z nich jsou ve velkém stylu po.

Toto starobylé město byl zasažen válkami (byl napadnut Kublai Khan), zemětřesení (devastující v roce 1975) a požáry. Mnohé chrámy byly poškozeny nebo zničeny. Zhruba kolem roku 2000 chrámy jsou ponechány stojící a byly obnoveny, ale jiného 2000 je v troskách. Neuvěřitelný talent těchto dávných řemeslníků můžete stále ještě obdivovat na stěnách chrámů a stúp.

Bagan je místo, které si nemůžete nechat ujít cestujícími, kteří přijíždějí na návštěvu Myanmar. Existuje mnoho hotelů, které jsou pro ně jako jsem se zmínil dříve, je velmi snadné, aby se dospělo zde silniční, letadlem a lodí na řece Ayeryarwaddy.

Dva z nejskvělejších památek si nesmíte nechat ujít v Bagan patří: Nádherný západ slunce na majestátní Mingalazedi stúpy a dech beroucí horkovzdušný balón jízda, která vám ukáže, ze vzduchu, který Bagan je v oblasti výjimečné přírodní krásy a nemá soupeře ve svých archeologických pokladů.

 

 
 
           
 
Home | About Myanmar | Travel Tips | Site Maps | Reservations | Contact Us
 
 
 

No.8(D), Dagon Tower, Shwegonedine Junction, Bahan Township, Yangon, Myanmar.
Phone/Fax : +95 1 8603207, + 95 9 501 2217
E-Mail : , , khin.reliancetravel@gmail.com
Website : www.reliancetravelmyanmar.com

Web Developer: Myanmars.NET, Yangon, Myanmar.© Copyright 2012~2014  by RELIANCE Travels & Tours.